00420 602 465 907 mpklatovy@seznam.cz
relax pro VÁS

Dovolená v Rakousku

relax pro VÁS

Dovolená v Rakousku

Zimní aktivity

Apartmány se nacházejí cca 150 m od sjezdovky v nadmořské výšce 1040 m.

Oblast Hochkönig – ráj pro všechny lyžaře a běžkaře. Hochkönig je součástí největší lyžařské oblasti SKI AMADE. Pro celou oblast platí jeden skipas.

Obce Maria Alm, Hintermoos, Hinterthal, Dienten a Mühlbach nabízí v zasněženém světě kolem hory Hochkönig (2 941 m) 37 lanovek a vleků a 150 km sjezdovek s jistotou sněhu. Sjezdovky jsou orientovány na severní stranu, což zajišťuje sníh do poloviny dubna.

Plán sjezdovek

zimní aktivity

Další lyžařská střediska

v okolí

zimní aktivity

Milovníci běžeckého sportu mohou využít celkem 40 km upravovaných stop. Běžecké trasy navazují i na oblasti Saalfelden-Maishofen-Leogang. V oblasti Maria Alm jsou v pondělí, ve středu a v pátek osvětlené.

Zimní království Hochkönig je se svými širokými sjezdovkami ideální oblastí pro celou rodinu. Nabízejí se zde nejrůznější svahy, cvičné vleky a dětské lyžařské školky. Speciální nabídka pro velké rodiny: třetí a každé další dítě získávají skipas zdarma.

Největší výběr sjezdovek najdete v Maria Alm u Aberg – Langeck, kde na Vás čekají náročné severní svahy. Ty ale mohou začátečníci snadno objet. Aberg také obklopuje sněžné „koryto“, do něhož vede mnoho sjezdovek a je zde pro snowboardisty denně upravovaný Snowpark Aber. Další snowpark Livingroom je v Hockeil-Mühlbach a snowpark Blue Tomato Kings Park je v Mühlbachu.

Areál Hochkönig je tak rozmanitý, že si můžete vybrat na jedné sjezdovce podle vašeho lyžařského umění strmější nebo pozvolnější svah. Náročnější lyžaři mohou otestovat FIS tréninkové sjezdovky v Hochkeilu u Mühlbachu a v Hinterreitu u Maria Alm.

Oblast nabízí i noční lyžování od 18:30 – 21:30, které je s kartou Hochkönig zdarma.

Skipasy

Ceny skipasů naleznete zde.

Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají lyžování zdarma.

V sobotu a v neděli mají děti starší 6 let a mladiství 35% slevu.

3. a každé další dítě spolu s jedním s rodičů mají lyžování zdarma.

Od 15.03. mají děti do 15 let skipas zcela zdarma, pokud si jeden z rodičů koupí skipas na 6 a více dnů.

 

Wifi zdarma

V lyžařských areálech v okruhu hlavních nástupních stanic je možnost připojení 24 hodin denně zdarma.

MÁTE DOTAZ?

Napište nám ...